Eesti Standardimis- ja Akrediteerimiskeskus

Eesti Standardimis- ja Akrediteerimiskeskus
Akadeemia tee 21/6 (II korrus), Tallinn, 12618
605 5050
koolitus@evs.ee

https://www.evs.ee/et
Facebook

Tänapäeva tiheda konkurentsiga maailmas on iga toote või teenuse lisaväärtus, usaldusväärsus ning konkurentsieelis ostjate silmis eeliseks. Meie soov on pakkuda kvaliteetseid seminare, infopäevasid ja koolitusi standardimisega seotud teemadel ning kindlatele standarditele, et just teie ettevõte oleks edukas nii Eestis kui ka mujal maailmas.

 

Eesti Standardimis- ja Akrediteerimiskeskus on korraldanud erinevaid seminare ning koolitusi standardimisega seotud teemadel, nagu CE-märgistus ja standardid, juhtimissüsteemid, ehitiste tuleohutus, infoturve, varade hindamine, tõlketeenused jpm.

 

Eesti Standardimis- ja Akrediteerimiskeskus pakub:



Üldkoolitusi, kus osalejad saavad ülevaate ja üldisi teadmisi Euroopa ja rahvusvahelisest standardimissüsteemist, standardimisest kui protsessist ning kuidas standardid on kasuks äris. 

 

Spetsiifilisi koolitusi, kus käsitletakse mõnda kindlat standardit või standardite kogumikku. Nende sisuülevaated, käsitlusalad, praktilised näpunäited rakendamiseks jmt.

 

Infopäevi, kus tutvustatakse mõnda uut standardit või standardi muudatusi.

 

Sisekoolitusi kus räägitakse sellistel standardimisalastel teemadel, mis on olulised just teie ettevõttele.

 

Täpsemat infot iga toimuva koolituse sisu ja päevakava kohta leiate meie koduleheküljelt vähemalt 3 nädalat enne koolituse toimumist. Soovi korral on infot võimalik saada ka e-kirja teel, kuid sellest palume teada anda aadressil: koolitus@evs.ee.



Sisekoolitus

 

Sisekoolitusteks nimetame koolitusi, mida asutus või ettevõte saab tellida vastavalt oma koolitusvajadustele. Sisekoolitustena pakume kohandatult nii seminare, mida näete meie koolitusnimekirjas kui ka täiesti uusi seminare, mis on kokku pandud just vastavalt teie soovidele. Oleme valmis teile soovitama üldiseid standardimisalaseid ning spetsiifilisi standardeid või nõudeid tutvustavaid koolitusi.



Peaksite valima sisekoolituse, kui:


- soovite ise valida koolituse toimumisaja- ja koha


- soovite osaleda koolitusel kogu kollektiiviga


- olete huvitatud just teie asutuse tegevusvaldkonna jaoks kohandatud koolitusest


Pöördu koolitussooviga või küsi pakkumist aadressil koolitus@evs.ee

Kuupäev Pealkiri Hind Koht Ettevõte
05.10.2022 Töötervishoiu ja tööohutuse nõuded standardi ISO 45001 järgi 199.00 € Tallinn Eesti Standardimi...